12.2.18

KURZY TRANSFORMATIVNÍ ARTETERAPIE

10 – 15/16 hod.
Rakovník

Mnoho z nás je podmíněno bát se svého autentického Já a vyjadřovat se v životě autentickým a osobitým přirozeným způsobem. Spontánní kurzy jsou metodou samo – sebe- zrcadlení a pomocí chápat a milovat se hluboce. Spontánní kurzy spolu s osobní konzultací pomáhají zbourat společensky ochrannou a nastavenou mysl, rozpomenout se na svoji přirozenost a vyjadřovat se bez zábran, integrovat potlačené vzorce, které jsou často za zády, zbořit nefunkční kódy přesvědčení a odhalit vizionářský potenciál. Umožňují růstové kroky a vizuální okno do vnitřního světa, poznat obrovský vnitřní svět, dozvědět se o sobě mnohem více a naladit se vyjadřovat tvůrčí spontánnost. My jsme Stvořitelé své reality. My sami držíme klíč k vlastnímu úspěchu. 

Nový život? Vyžaduje značnou sílu vůle, abychom se zvedli z našich „nižších“ vzorců chování, slabostí, emocionálního bahna a začali říkat ANO Novému životu. Přestali se pohybovat po sestupné spirále starých nastavení, kdy naše ego nechce, abychom se změnili. V mé dřívější snaze cítit se lépe jsem sledovala svou kreativní činnost, jak léčí mé emocionální tělo. Tímto způsobem jsem zaměstnala svou duchovní vůli vytvářet život směrem po vzestupné spirále z pocitu beznaděje k pocitu inspirace a životní prosperity. Může být obtížné fungovat v běžném životě, plnit své každodenní úkoly, natož objevit svou pravdivou podstatu, svou cestu a účel v Novém paradigma Nové Země.

Občas musíme opustit své pohodlí a vydat se pouští intuice, abychom objevili úžasné věci, abychom objevili sami sebe. Tento kurz vás povede, jak používat intuitivní vedení jednoduchým způsobem. Záměrem kurzu je podpořit vás a pomoci zvýšit vaši životní energii, vyladit na vyšší časovou osu, být mnohem vnímavější a uzdravovat nejtěžší emoce.

Kurzy jsou individuální. Budeme se věnovat vytváření vlastního meditativního obrazu. Jakmile vyjadřujeme sami sebe svobodně, cítíme se svobodní a toužíme vyjádřit sebe mnohem více. Kurzy trvají 4-6 hodin. Začátek v 10 hod. Odnesete si svůj vlastní obraz - plátno 40 x 50. Pracujeme na stojanu s akrylovými barvami Pébéo včetně zlatých a metalických odstínů. Termín dohodou (v závislosti na aktuální práci pro Vzestup). Platba musí být ukončena, jakmile jsou sezení naplánována, jinak budou zrušena.

Jste srdečně zváni do mého malého prostoru. 

Cena 5.999. – Kč

 lenkasykorova.art@gmail.com